Porcelánová soška figurka malý harlekýn

Nepoškozeno naznačeno výška 8 cm stav viz fotografie

Příhozy

    Sledující

      Sledování předmětu

      Aukce končí:
      9/5/2019 19:20:00

      1150

      Markvartice

      Vyvolávací cena:

      Aktuální cena:

      Počet přihazujících:
      0

      Minimální příhoz:
      2,-

      poštou nebo osobně

      150

      Uživatel 2   Neveřejný údaj

      775 862 485

      Markvartice

      Kontaktovat uživatele