Olej na plátně akademický malíř E. Menčl Pravčická brána

1 200,-

Rozměr rámu 85x65 cm, rám poškozen viz. foto, obraz je v pořádku.

Příhozy

    Sledující

      Sledování předmětu

      Aukce končí:
      15/11/2020 17:17:57

      1462

      Markvartice

      Vyvolávací cena:
      1 200,-

      Aktuální cena:
      1 200,-

      Počet přihazujících:
      0

      Minimální příhoz:
      50,-

      Osobní odběr nebo lze zaslat poštou, zásilkovna

      200

      Uživatel 2   Neveřejný údaj

      775 862 485

      Markvartice

      Kontaktovat uživatele