Obraz olej na desce sig. M. Franc

500,-

Velikost rámu 60c50 cm. Obraz v dobrém stavu, rám mírně poškozen viz. foto. Jedná se o regionálního malíře

Příhozy

    Sledující

      Sledování předmětu

      Aukce končí:
      15/11/2020 16:31:52

      1460

      Markvartice

      Vyvolávací cena:
      500,-

      Aktuální cena:
      500,-

      Počet přihazujících:
      0

      Minimální příhoz:
      20,-

      Osobně nebo pošlu poštou, zásilkovna, dohoda

      200

      Uživatel 2   Neveřejný údaj

      775 862 485

      Markvartice

      Kontaktovat uživatele