Dražba obrazu olej na plátně autor Otmar

200,-

Chaloupka pod horami rozměry obrazu 70x60 cm. Drobné rýhy na plátně a malé poškození rámu.

Příhozy

    Sledující

      Sledování předmětu

      Aukce končí:
      27/7/2019 10:41:40

      1220

      Nezadáno

      Vyvolávací cena:
      200,-

      Aktuální cena:
      200,-

      Počet přihazujících:
      0

      Minimální příhoz:

      osobně nebo pošlu poštou

      230

      Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

      galeriemarkvartice@email.cz

      Nevyplněno

      Kontaktovat uživatele