Aukce obrazu olej na lepence autor Pavel Novák KOSATCE

210,-

Obraz o rozměrech 37x54 cm, bez poškození viz fotografie

Příhozy

    Sledující

      Sledování předmětu

      Aukce končí:
      27/7/2019 10:23:47

      1218

      Nezadáno

      Vyvolávací cena:
      200,-

      Aktuální cena:
      210,-

      Počet přihazujících:
      2

      Minimální příhoz:

      osobně nebo pošlu poštou

      170

      Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

      galeriemarkvartice@email.cz

      Nevyplněno

      Kontaktovat uživatele