Aukce obrazu HORSKÁ KRAJINA olej na lepence signováno

300,-

Autor neurčen rozměry obrazu 110x70 cm, žádné poškození viz fotografie

Příhozy

    Sledující

      Sledování předmětu

      Aukce končí:
      27/7/2019 10:35:44

      1219

      Nezadáno

      Vyvolávací cena:
      300,-

      Aktuální cena:
      300,-

      Počet přihazujících:
      0

      Minimální příhoz:

      osobně nebo pošlu poštou

      230

      Uživatel 236   Galerie obrazů Galerie Markvartice

      galeriemarkvartice@email.cz

      Nevyplněno

      Kontaktovat uživatele